• O nas
  • Kontakt

#InteriorHackaton

30 listopada o 16:45. Jak szybko, efektywnie i efektownie projektować wnętrza. 

Data i godzina:
  • 30.11.2018
  • godz. 16.45 - 18.45
  • limit miejsc: 20
  • Na warsztaty obowiązuje selekcja. Zapisy trwają do 18.11.
  • Osoby zakwalifikowane powiadomimy mailowo do 23.11.
Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury
Język: Polski
Cena: W cenie biletu na konferencję
ZAPISY ZAKOŃCZONE

Warsztaty, podczas których dowiecie się jak szybko, skutecznie i efektownie projektować wnętrza.
Piotr Kalinowski pokaże Wam, jak praktyki własne firmy MIXD, pozwalają w szybki i klarowny sposób prowadzić projekt o wysokiej jakości estetycznej i realizacyjnej zachowując wysoki standard projektowy. Spróbujecie na własnej skórze, jak działa system Design Cycles, który wprowadza filozofię Agile do projektowania wnętrz. Jeśli jesteś gotów nauczyć się, jak ciagle się... uczyć i zderzać swoja wizję z pomysłami klienta i potrzebami użytkownika, te warsztaty sa dla Ciebie.

 

PROWADZĄCY: 

Piotr Kalinowski to wielokrotnie nagradzany architekt wnętrz, znany z projektowania hoteli oraz przestrzeni pracy. Od wielu lat aranżuje wnętrza dla takich marek jak Novotel, Mercure, Hilton, MGallery czy Selina; butikowych hoteli i restauracji i biur dynamicznych startupów z branży technologicznej (m.in. WeWork). Pracował z inwestorami z Polski, Wielkiej Brytanii, Kataru czy Bałkanów.

 

Laureat, wraz z zespołem projektowym m.in. nagród International Property Award 2016/2017 i Srebrnego Medalu A’Design Award i innych nagród i nominacji. Sama pracownia MIXD działa w sposób wyjątkowy w branży, wprowadzając unikatowy proces projektowy, który zapewnia wspieranie i projektowanie silnych, indywidualnych marek i przestrzeni. W każdym projekcie, czy jest to lifestylowa przestrzeń pracy, czy luksusowy hotel nie zapomina jednak o potrzebach człowieka i jego komforcie.

 

Pomysły Inwestora MIXD przekuwa w wizje, które wdraża stawiając na efektywne i dopracowane rozwiązania. Studio prężnie rozwija się od początku roku 2018 i ma na swoim koncie współpracę z klientami m.in. z Bałkanów, Indonezji, Panamy ale także Szczecina lub Wrocławia. Piotr jest także mocno zaangażowany w projekt luksusowych hotelowych apartamentów na wyspie Bali, projektowanych w duchu zrównoważonego rozwoju oraz upcyclingu, zwracając uwagę na kryzys nadprodukcji plastiku i odpadów zalewających morza i oceany. Dla Panamskiej sieci hosteli Selina projektuje hostele zbudowane na bazie kultury surferskiej rodem z oceanicznej plaży.

 

Mimo rozwijającej się współpracy z klientami zagranicznymi, Piotr nigdy nie wyprowadził się z Wrocławia, choć dużo podróżuje. Instagram to jego rozmowa ze światem, gdzie dzieli się wrażeniami z wizyt w ciekawych miejscach, przede wszystkim zwiedzając hotele i biura - @piotr.kalinowsk1

 

Opublikowano: 30 października 2018

blog comments powered by Disqus