• O nas
  • Kontakt

Dokumentacja techniczna - to proste!

1 grudnia o 15.00 Szybko, dokładnie i precyzyjnie - dokumentacja techniczna.

Data i godzina:
  • 01.12.2018
  • godz. 15.00 - 16.30
  • limit miejsc: 15
  • Na warsztaty obowiązuje selekcja.
  • Zapisy do 23.11., osoby zaproszone na warsztat powiadomimy do 26.11.
Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury
Język: polski
Cena: w cenie biletu na konferencję
ZAPISY ZAKOŃCZONE

Uwaga! Przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w warsztacie ze swoim laptopem sprawdź  dokładnie nowe wymagania systemowe-sprzętowe do programu CAD Decor PRO 3.0! Nasze programy funkcjonują tylko w środowisku Windows oraz na kartach graficznychnVidia GeForce  → cadprojekt.com.pl/wymagania-systemowe-i-sprzetowe 

 

Pokażemy jak przygotować zestaw kładów, rzutów i opisów do znacznie większych projektów niż do tej pory, w najdrobniejszych szczegółach, dla wykonawcy czy wymagającego inwestora. Wykonasz dokumentację techniczną płytek użytych w projekcie w różnych formach: liniowej, kolorowych tekstur czy z konkretną fakturą płytki. Wyjdziemy od szablonu dokumentacji, jaki podpowiada nasz program, aby pokazać jak możesz stworzyć własną książkę projektową, dodać na każdej stronie tabelki, zdjęcia i teksty, załączać tekstury dla dowolnie wybranego elementu albo bezpośrednio w dokumentacji wprowadzać nowe obiekty. To wszystko  po to, aby móc zaprezentować klientowi dokumentację techniczną w formie czytelnego i ciekawego moodboradu. Oczywiście wszystko do zrobienia w naszym programie :) 

 

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w warsztacie ze swoim laptopem oraz programem CAD Decor PRO 3.0. Wysyłając maila na adres: marketing@cadprojekt.com.pl z info o chęci udziału w warsztacie - dostaniecie klucz czasowy CAD Decor PRO 3.0z 50% rabatem (110 zł netto).   Możecie również pojawić się  w roli słuchacza. Decyduję kolejność zgłoszeń, zarówno na warsztat, jak i na bardzo korzystny zakup klucza czasowego z najnowszą wersją programu.

 

PROWADZĄCY 

 

Marek Krzaczkowski 

 

właściciel firmy CR SOFT, która od lat jest bardzo aktywnym dealerem oprogramowania firmy CAD Projekt K&A. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej: Magister inżynier - kierunek Informatyka - Systemy Informatyczne. Wieloletni praktyk, specjalizujący się w szkoleniach w zakresie systemów CAD, które prowadzi od 2006 r. Prywatnie lubi dalekie podróże i szkocką whisky :)

Opublikowano: 16 listopada 2018

blog comments powered by Disqus