• O nas
  • Kontakt

Czy to jest render?!?!?!

30 listopada o 12.30 Projektowanie wnętrz i profesjonalny render w jednym programie.    

Data i godzina:
  • 30.11.2018
  • godz. 12.30 - 14.00
  • limit miejsc: 15
  • Na warsztaty obowiązuje selekcja.
  • Zapisy do 23.11., osoby zaproszone na warsztat powiadomimy do 26.11.
Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury
Język: polski
Cena: w cenie biletu na konferencję
ZAPISY ZAKOŃCZONE

 Uwaga! Przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w warsztacie ze swoim laptopem sprawdź  dokładnie nowe wymagania systemowe-sprzętowe do programu CAD Decor PRO 3.0! Nasze programy funkcjonują tylko w środowisku Windows oraz na kartach graficznychnVidia GeForce  → cadprojekt.com.pl/wymagania-systemowe-i-sprzetowe 

 

Na przykładzie określonego projektu wnętrza, pokażemy jak uzyskać naturalne i miękkie światło w zaprojektowanym pomieszczeniu dzięki nowemu algorytmowi Path thracing, wydobyć szczegóły i fotorealistyczną jakość wizualizacji dzięki algorytmom Radiosity i Ray thracing czy pracować szybciej i efektowniej przy pomocy 3 pasków narzędzi (materiały, scena i render). To wszystko w jednym programie – CAD Decor PRO 3.0 – bez dodatkowych nakładek do wizualizacji i w czasie rzeczywistym lub zbliżonym do minut, a nie długich godzin :)

 

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w warsztacie ze swoim laptopem oraz programem CAD Decor PRO 3.0. Wysyłając maila na adres: marketing@cadprojekt.com.pl z info o chęci udziału w warsztacie - dostaniecie klucz czasowy CAD Decor PRO 3.0 z 50% rabatem (110 zł netto).   Możecie również pojawić się  w roli słuchacza. Decyduję kolejność zgłoszeń, zarówno na warsztat, jak i na bardzo korzystny zakup klucza czasowego z najnowszą wersją programu.

 

PROWADZĄCY 

 

Marek Krzaczkowski 

 

właściciel firmy CR SOFT, która od lat jest bardzo aktywnym dealerem oprogramowania firmy CAD Projekt K&A. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej: Magister inżynier - kierunek Informatyka - Systemy Informatyczne. Wieloletni praktyk, specjalizujący się w szkoleniach w zakresie systemów CAD, które prowadzi od 2006 r. Prywatnie lubi dalekie podróże i szkocką whisky :)

 

Opublikowano: 16 listopada 2018

blog comments powered by Disqus