• O nas
  • Kontakt

ABC fotografii wnętrz

2 grudnia o 10.00 - Jak Cię widzą tak Cię piszą - czyli o tym jak dobrze fotografować wnętrza.

Data i godzina:
  • 02.12.2018
  • godz.10.00 - 14.00
  • limit miejsc: 15
  • Na warsztaty obowiązuje selekcja,
  • osoby wybrane przez prowadzącego powiadomimy mailowo do dnia 26.11.
Miejsce: miejsca podamy uczestnikom warsztatów
Język: polski
Cena: w cenie biletu na konferencję
ZAPISY ZAKOŃCZONE

Fotografia wnętrz jest niezbędna w wielu branżach. Nie ważne, czy projektujesz wnętrza, jesteś pośrednikiem nieruchomości, deweloperem czy prowadzisz restaurację. W każdej z tych dziedzin będziesz potrzebować dobrych fotografii pokazujących Twoją pracę lub właśnie zdjęciami będziesz zachęcać do zainteresowania się danym lokalem. Na pewno jednak trafiłeś na zdjęcia, które wręcz zniechęcają.

 

Podczas naszych warsztatów pokażę Ci, jak fotografować wnętrza, żeby wyglądały na maksymalnie przestronne, dobrze doświetlone, klimatyczne i zachęcające. Wbrew pozorom to nic trudnego, bo wystarczy aparat, szeroki obiektyw, statyw i komputer z oprogramowaniem do obróbki. Podczas 3-godzinnych warsztatów zobaczysz, jak przygotować dobre zdjęcia od A do Z - od ustawień w samym aparacie po postprodukcję.

 

Jeśli nie masz aparatu - nie martw się. Zdjęcia będziemy robić najpierw w formie pokazu, gdzie na przykładzie swojego sprzętu - aparatu i komputera, pokażęjak sfotografować dane wnętrze, a efekty będą na żywo widoczne na Wacom Mobile Studio, który będzie towarzyszył nam podczas całych warsztatów. Bez problemu doradzę Ci również, jakim sprzętem możesz zainteresować się podczas planowanych zakupów. Jeśli jednak masz swój sprzęt, zabierz go koniecznie – potrzebny będzie aparat cyfrowy (najlepiej z wymienną optyką), ultraszeroki obiektyw oraz statyw do aparatu.

 

PROWADZĄCY

Jakub Kaźmierczak

 

Fotograf i bloger. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu duże kampanie reklamowe, kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię.Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.

 

Na warsztaty zaprasza nasz Partner Wacom&Eizo.

 

Opublikowano: 20 listopada 2018

blog comments powered by Disqus