• O nas
  • Kontakt

Dla kogo jest ta konferencja?

Element Urban Talks to konferencja rozwijająca tematy, które zainteresują m.in. architektów, architektów krajobrazu, projektantów wnętrz, wzornictwa, urzędników, aktywistów miejskich i wizjonerów.

Jak wygląda proces kupowania biletów grupowych?

Po dokonaniu płatności system poprosi Cię o podanie adresów e-mail osób do których należą bilety. Możesz się do nich zaliczać, ale nie musisz (więc menadżerowie mogą zakupić bilety dla swoich pracowników nie kupując biletu dla siebie). Jako kupujący natychmiast otrzymasz mailem potwierdzenie złożenia zamówienia i fakturę (możesz ją samodzielnie edytować przez 5 dni).

 

Po wpisaniu adresów, każdy uczestnik otrzyma maila na swoją skrzynkę z prośbą o uzupełnienie danych. Po uzupełnieniu danych można już pobrać swój bilet. 

 

NIE musicie wchodzić grupowo na konferencję. Każdy ma swój bilet i jest niezależny :)

W jakim języku odbędzie się konferencja?

Większość wykładów odbędzie się w jęzuku polskim, a część w angielskim. W zakładce Program konferencji umieściliśmy flagi, które pokazują dokładnie w jakim języku będą prowadzone poszczególne wykłady.

 

Dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne (na słuchawkach). Przygotowaliśmy sporo słuchawek, jednak w razie jakby ich zabrakło weź ze sobą własne słuchawki - będziesz mógł/mogła podpiąć się do sąsiada ;)

 

 Wykłady w języku polskim będą również tłumaczone na język angielski.

Miejsce konferencji

Przygotowałyśmy dla Was mapkę Google ze wszystkmi miejscami związanymi z konferencją. Zobaczysz ją TUTAJ. 

 

Adres konferencji to:
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, Kraków

 

Rejestracja

Można się rejestrować już w czwartek 29.11, czyli przed konferencją. Polecamy to rozwiązanie, by uniknąć koleje w piątek rano :) Oto adres:

Prodesigne ul. Składowa 22

W godzinach od 12:00 - 17:00

 

Rejestracja w piątek rozpocznie się od godziny 9.00 na miejscu konferencji i portwa do 17.00. W sobotę również od 9.00 można się rejestrować przez cały dzień. Wykłady w piątek 30 listopada rozpoczynają się o godzinie 11.00. Oto adres wydarzenia:

 

Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, Kraków

 

Podczas rejestracji poprosimy Cię o pokazanie biletu w formie elektronicznej lub wydrukowanej. Do rejestracji niezbędny jest ściągnięty bilet (jest na dole maila z praktycznymi informacjami, który od nas otrzymaliście). Możliwość ściągnięcia biletu pojawia się po wypełnieniu wymaganych pól formularza.

Czy składając zamówienie grupowe otrzymam wiele faktur?

Składając zamówienie na np. 5 biletów, otrzymasz jedną fakturę. Aby otrzymać 5 faktur, musisz złożyć 5 oddzielnych zamówień (wtedy nie możesz skorzystać ze zniżki grupowej). 

Jak dojechać na konferencję komunikacją miejską?

Nowohuckie Centrum Kultury położone jest przy Placu Centralnym w Nowej Hucie. Można tam bez problemu dojechać kilkoma tramwajami i autobusami, najlepiej, jeśli sprawdzisz własną trasę dojazdu TUTAJ. Podróż tramwajem lub autobusem zajmie ok. 20 min z centrum Krakowa.

Przechowalnia bagażu i szatnia

W NCK znajduje się szatnia i przechowalnia bagażu. Możesz tam zostawić swoje rzeczy w bezpiecznym miejscu.

Parking

W pobliżu obiektu jest możliwość płatnego zaparkowania auta. Taka przyjemność kosztuje 4zł/h.

Networking

Bardzo gorąco zachęcamy Was do udziału w aktywnościach, które dla Was zaplanowaliśmy:

- Speed Talks - szybkie wymiany wizytówek

- Tabu architektoniczne - świetna gra towarzyska z wymyślonymi przez nas hasłami

- 5 sekund architektoniczne - nasza ulubiona gra towarzyska z wymyślonymi przez nas hasłami

 

Po wykładach w piątek zapraszamy na pokaz filmu BLOK, odcinek Architektura.

Po wykładach w sobotę zapraszamy na After Party do Hevre. Będą mocniejsze trunki, tańce i hulanki :))

Koniecznie też zajrzyjcie do zakładki Uczestnicy, by zobaczyć kto pojawi się na Urbanie. 

 

Wszelkie szczegóły na temat networkingu znajdziecie w zakładce Networking.

Program

Program wydarzenia znajdziesz w zakładce na naszej stronie. 

 

Zmotywowane nurtem #lesswaste postanowiłyśmy nie drukować programu – chcemy ograniczyć ilość zbędnych materiałów, które po wydarzeniu i tak trafiają do śmieci :) Program wykładów, warsztatów i spacerów jest do pobrania w formacie pdf pod tym linkiem. Na miejscu będzie też wielki plakat z wydrukowanym programem.

Czy wszystkie wykłady będą nagrywane?

Nagrywamy tylko wykłady na scenie głównej i tylko tych prelegentów, którzy wyrazili na to zgodę. W listopadzie 2019 udostępnimy wykłady z tej edycji na naszej stronie, w zakładce Wideo.

Co zjeść na konferencji?

Na przebudzenie, w ramach welcome pack’a, w kawiarni naszego partnera - KOŁO Cafe - będzie czekała na Ciebie dowolna kawa ☕

 

Na konferencji będzie dostępna też woda od Wodociągi Miasta Krakowa - W Krakowie Dobra Woda Prosto Z Kranu. Jeśli masz swoją butelkę wielokrotnego użytku, weź ją ze sobą, aby być #lesswaste. Będziemy mieć też papierowe kubki w razie potrzeby.

 

W śniadania, kawę, obiady i przekąski będzie można zaopatrzyć się w strefie Element Eats - tutaj znajdziesz listę miejsc, które będą dostępne na konferencji.

Czy mogę przyjść z dzieckiem?

Jasne, dzieci do 15 roku życia mają bezpłatny wstęp. 
Na terenie budynku jest także dostępna toaleta z przewijakiem.

Co więcej w tegorocznym programie załoga Kids in Kraków proponuje warsztaty dedykowane dzieciom - „M(i)arkowy ogród" i „Szkoła majsterkowania".

Czy mogę przyjść z psem?

Strasznie żałujemy, ale niestety nie :(

Czy mogę zwrócić bilet lub oddać go innej osobie?

Bilet niestety nie może być zwrócony. Jeśli jednak nie będziesz mógł/mogła przyjść, możesz oddać lub sprzedać bilet komuś innemu. Spróbuj zrobić to na naszym wydarzeniu na facebooku. Bilet jest imienny. Aby przypisać go innej osobie należy nacisnąć przycisk „Przypisz ponownie” na bilecie. 

Zniżki na noclegi

Na hasło ELEMENT URBAN TALKS w poniższych miejscach możecie rezerwować noclegi ze zniżką (kliknij w nazwę - link odnisie Cię do strony):

 

Tara Hostel - 10%


Mosquito Hostel - 10%


Mosquito Apartments - 20%


Pink Panther's Hostel - 10%


Premium Hostel - 10%


Hostel Submarine - 10%


One world hostel - 10%


Apis Hotel - 10%


Hostel Rest - 15%


Indigo Hostel - 15%

Zaświadczenie o uczestnictwie

Jeśli chcesz otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w konferencji, powiadom o tym osobę w rejestracji. Dostaniesz podpisany przez nas dokument.