• O nas
  • Kontakt
Pobierz PDF

Scena główna

9:00

Rejestracja

11:00 - 11:45 Fokke Moerel

Jak działa architektura - jak budynki wpływają na otoczenie i lokalną społeczność?

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
12:00 - 12:45 Dan Hill

Wyzwania w budowaniu strategii rozwoju dla Londynu

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
13:00 - 13:45 Miastologia - Maciej Ster i Michał Obarzanowski

Dobrze się składa, gdy wszystko się połączy

Wykład w języku polskim
14:00 - 15:00

Przerwa obiadowa

15:00 - 15:45 Piotr Kempf

Wsiowienie miast - Jak przywrócić naturalne przestrzenie zabetonowanym miastom?

Wykład w języku polskim
16:00 - 16:45 Grzegorz Piątek

Jak Warszawa odkryła przestrzeń publiczną?

Wykład w języku polskim
17:00 - 17:45 Robert Biedroń, Przemysław Powalacz i Robert Konieczny

Wolność, odpowiedzialność, autonomia - rozmowa (nie) kontrolowana.

Wykład w języku polskim
20:00 - 23:55 Pokaz filmu BLOK, odcinek: Architektura i serem

ul. Lwowska 24, wejście od ul. Dabrowskiego 5

Wykład w języku polskim

Scena ekspercka

9:00

Rejestracja

11:30 - 12:15 Przemo Łukasik

Z Placu Boju - prezentacja 1

Wykład w języku polskim
12:30 - 13:15 Marcin Sadowski

Z Placu Boju - prezentacja 2

Wykład w języku polskim
14:00

Przerwa obiadowa

15:30 - 16:15 Piotr Nawara

Z Placu Boju - Prezentacja 3

Wykład w języku polskim
16:30 - 17:15 Michał Obarzanowski

Z Placu Boju - prezentacja 4

Wykład w języku polskim
17:30 - 18:30 Lex Deweloper

Debata

Wykład w języku polskim

Scena główna

9:00

Rejestracja

11:00 - 11:45 Zuzanna Skalska

Jak zmienia się miasto i dokąd zmierza?

Wykład w języku polskim
12:00 - 12:45 Koert van Mensvoort

Czy technologia jest już naszą naturą?

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
13:00 - 13:45 Peter Kentie

Metamorfoza poprzemysłowego miasta

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
14:00 - 15:00

Przerwa obiadowa

15:00 - 15:45 Andreas Friedrich

Transport przyszłości - czy samochód będzie nam potrzebny?

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
16:00 - 16:45 Roger Swales

Wzornictwo przemysłowe - biznes przyszłości?

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
17:00 - 17:45 Herbert Wright

Post-cyfrowa psychogeografia

Wykład w języku angielskim
Wykład z tłumaczeniem
20:30 - 3:00 Afterparty w Hevre

ul. Beera Meiselsa 18

Wykład w języku polskim

Scena ekspercka

9:00

Rejestracja

12:15 - 13:00 Carolina Pietyra

Jak włączyć 2500 pracowników w projektowanie nowego biura?

Wykład w języku polskim
13:15 - 14:00 Zuzanna Łepkowska Adam Pillich

Brzmienie ciszy. Słów kilka o optymalizacji akustyki … u sąsiada😊

Wykład w języku polskim
14:00

Przerwa obiadowa

15:30 - 16:15 Instytut Adama Mickiewicza

Jak promować polskich projektantów za granicą? Działania Instytutu Adama Mickiewicza

Wykład w języku polskim
16:30 - 17:15 Agnieszka Gawędzka, Sylwia Gieruszyńska, Adam Musielak

Jak być efektywnym w kreatywnym świecie

Wykład w języku polskim

*Organizator zastrzega, iż z przyczyn niezależnych od Organizatora może nastąpić zmiana prelegentów, programu oraz planu godzinowego Konferencji