Get access to your tickets, list of attendees and make yourself at home :).

Networking podczas Urban Talks 2018

Zawieranie nowych znajomości na wydarzeniach branżowych nie zawsze jest bułką z masłem. Chcemy ułatwić ten proces, zapraszając Was do aktywności podczas przerw między wykładami, które naturalnie pomogą Wam poznać inne osoby z branzy :)

 

Speed Talks

To Wasza ulubiona forma networkingu, która na każdej naszej konferencji cieszy się ogromną popularnością. Podczas 20 minut poznasz 10 osób - z każdą z nich możesz porozmawiać 2 minuty. Nie zapomnij wizytówek! Oczywiście po skończonej sesji Speed Talks możesz kontynuować rozmowę z wybranymi osobami w naszych przestrzeniach, np. w Koło Cafe lub w strefie relaksu BoConcept. 

Zgłoś się do koordynatora kilka minut przed sesją i weź udział w rozmowach.

 

Urban Tabu

Tabu to jedna z najfajniejszych gier towarzyskich na świecie - my ją uwielbiamy! Specjalnie dla Was przygotowałyśmy naszą autorską wersję z architektonicznymi hasłami. Należy przedstawić grupie hasło podane na karcie bez używania 5 słów, które są zakazane. Ten kto zgadnie najwięcej haseł wygrywa :)

 

5 sekund

Ta gra potrafi rozruszać nawet największych networkingowych sceptyków ;) W ciągu 5 sekund musisz wymienić 3 rzeczy, np. 3 rodzaje kwiatów. Tutaj również przygotowałyśmy dla Was architektoniczną wersję, ale bez obaw - nie będzie trudno! Za to na pewno będzie śmiesznie :)

 

Oto godziny poszczególnych sesji Speed Talks, Tabu i 5 sekund:

 

Piątek i Sobota:

11:50 - 12:10

12:50 - 13:10

13:50 - 14:10

 

Zakładka Uczestnicy

No i oczywiście korzystajcie z dobrodziejstw zakładki Uczestnicy na naszej stronie. Jest świetna zarówno dla rekruterów, jak i dla osób, które po prostu chcą poznać nowych ludzi z branży. Każdy kto ma bilet może się zalogować i podejrzeć kogo spotka na konferencji. Zachęcamy do tego, by jeszcze przed wydarzeniem umawiać się z konkretnymi osobami i spotkać się np. w naszej strefie relaksu czy w Koło Cafe :)

 

Pokaz filmowy w piątek po wykładach

W piątek o 20.00 zapraszamy Was na pokaz filmu BLOK, odcinek Architektura. W czasie seansu będziecie mogli zakupić procentowe trunki i poczęstować się serem :) Możecie zabrać znajomych - wstęp jest wolny dla wszystkich chętnych.

Adres pokazu: ul. Lwowska 24, wejście od ul. Dabrowskiego 5

 

Afterparty w sobotę po wykładach

Jak zawsze po konferencji idziemy się lepiej poznać przy mocniejszych trunkach :) Nie nastawiajcie się na siedzenie. Będą hulanki! Startujemy o 20.30 w Hevre na ul, Meiselsa 18

 

Published: Nov 27th 2018

blog comments powered by Disqus