Get access to your tickets, list of attendees and make yourself at home :).

  • About us
  • Contact us
  • Cooperation

Anne Stenros - cities in a time of changes

Zmiana to stan w którym trwają nasze miasta obecnie i wygląda na to, że również w przyszłości. Jesteśmy świadkami radykalnych zmian, które nastąpiły w miastach w ostatnich dekadach: nowe technologie, wyzwania środowiskowe, nowe ruchy społeczne i sposoby życia. Które trendy i perspektywy zdefiniują miasta przyszłości, jak możemy się do nich przygotować?

Wystąpienie Łukasza z konferencji Element Urban Talks 2017, która odbyła się w Krakowie 1-3 grudnia 2017. Zobacz podsumowanie wydarzenia i inne wykłady.

 

Dr Anne Strenos, Chief Design Officer miasta Helsinki, lider strategicznego projektowania i kreatywnego przywództwa.

 

Anne Stenros ukończyła Architekturę na University of Oulu i University of California, Berkeley. W latach 1995 - 2004 pełniła funkcję Dyrektor Zarządzającej Design Forum Finland i Dyrektor Wykonawczy Hong Kong Design Center w 2005 r, by następnie przez ponad 10 lat pełnić funkcję Design Director w KONE Corporation, światowego lidera w produkcji wind. We wrześniu 2016 została mianowana CDO miasta Helsinki. Za swoją działalność i doświadczenie została wyróżniona odznaczeniami The Gold Estlander Medal (2015) oraz The Gold Medal of the City of Helsinki (2013).

 

ornamo.fi/en/article/chief-design-officer-anne-stenros-brings-lessons-from-the-corporate-world-to-design-in-cities

Published: Oct 29th 2018

blog comments powered by Disqus