Get access to your tickets, list of attendees and make yourself at home :).

  • About us
  • Contact us
  • Cooperation

Sinus Lynge - Building ecology

W jaki sposób projektować miasta i społeczności, które kultywują i dbają o nasze środowisko zamiast je drenować? To największe projektowe wyzwanie i pytanie, które powinniśmy sobie postawić zanim zaczniemy projektować miasta i domy przyszłości. Sinus opowie o procesie rewitalizacji doków Harbour Farm w Kopenhadze oraz o realizacji osiedla samowystarczalnych szklanych domów ReGen Villages w Almere w Holandii.

Wystąpienie Sinusa z konferencji Element Urban Talks 2017, która odbyła się w Krakowie 1-3 grudnia 2017. Zobacz podsumowanie wydarzenia i inne wykłady.

 

Sinus Lynge, wraz z Tue Foged założył pracownię architektoniczną EFFEKT z siedzibą w Kopenhadze. Pracownia zatrudnia 30 oddanych architektów i urbanistów. Od momentu powstania EFFEKT Studio, Sinus koordynował ponad 60 krajowych i międzynarodowych projektów - wszystkie związane ze społeczną odpowiedzialnością projektanta, umiejętnym i wyważonym wykorzystaniem energii, umiejscowione w trudnych i pełnych wyzwań częściach miast. Umiejętność znakomitego zarządzania międzynarodowym zespołem i świetne projekty zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Sinus ukończył The Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture (2005). Wykładał na Wydziale Urbanistyki The Royal Danish Academy of Fine Arts (2007-2011), jako Visiting Professor na University of Washington (2016) oraz zasiadał w Jury podczas World Architecture Festival (2014, 2016, 2017).

 

http://www.effekt.dk

Published: Oct 29th 2018

blog comments powered by Disqus