preloader

Masz pomysł na współpracę? Napisz do nas!
halo@elementtalks.com

Współpraca sponsorska

Pokaż swoją firmę wśród ponad 2000 projektantów. Co roku współpracujemy z partnerami, którym bliska jest nasza misja wspierania środowiska projektowego w Polsce i Europie. Jeśli chcesz być naszym partnerem napisz do nas, chętnie przedstawimy Ci ofertę współpracy.

Zobacz informacje o konferencji
Zobacz jak wyglądała ostatnia edycja

2000 uczestników

 

144 tys. wyświetleń na Youtubie

4000 subskrybentów newslettera

15,5 tys. fanów na FacebookuNasi dotychczasowi partnerzy to m.in.:


Oto opinie naszych partnerów i uczestników:

I have co-operated with Paulina at the conference Element Talks, which she organizes. Amazing person . Her inner power, combined with her humbleness is something unique. everything she does makes sense, everything she does is professional. Really impressive.

Grażyna Krysztofowicz Succession&Recruitment Manager IKEA Retail 

Dojrzały profesjonalizm i rzadko spotykana rzetelność w podejściu do współpracy + młodzieńcza pasja i entuzjazm dzięki, którym chce się tworzyć i rewidować własne pomysły. Przy takim podejściu, można tylko życzyć odpowiednich partnerów na drodze zawodowej.

Katarzyna Glibowska
brand & communications manager marki Kinga Pienińska
w GFT Goldfruct Sp. z o.o
Dziewczyny i wy - wszyscy współorganizatorzy, wolontariusze, prelegenci - ogromne ogromne gratulacje dla Was! to co robicie to jest WIELKA ROBOTA - bite dwa dni dobrze wyselekcjonowanej, dobrze przygotowanej, nieocenionej wiedzy - na świetnym poziomie. Nie chciało się ominąć żadnego wykładu. Nic nie zaskoczyło, nic nie rozczarowało, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Merytorycznie i organizacyjnie - RE-WE-LA-CJA!!
Podobne imprezy w których brałam udział w Warszawie powinny uczyć się od Was ;) Zero nudy i ani minuty straconego czasu! (...)
Brawo! i dzięki! :) Mam nadzieję do zobaczenia za rok.

Pat Mic - Fotoreporter


Ekipo Elementarza, jesteście WIELCY. Długo by można się rozwodzić nad Waszymi świetnymi pomysłami na to, żeby wszyscy byli zadowoleni. Czuję się totalnie dopieszczona, mózg zaktualizowany w tak wielu kwestiach! Wszystko się tak pięknie udało, wszyscy są z Was dumni, DZIĘKUJEMY!!! To było zdecydowanie coś więcej niż tylko konferencja! Tak trzymać, zmieniacie świat na lepsze

Aleksandra Pieńkosz - Edytor